17

06.2020

14:35

U17 Eliitliiga on tänavu jaotatud kahte tugevusgruppi. II liiga II alagrupis on hooaega teravalt alustanud Võru FC Helios ja FC Elva ÜM, kes mängis viimati TNTK staadionil üle Eesti U15 koondise.

Võru ja Elva ühendmeeskond oli Tallinnas noortekoondisest üle tulemusega 4:1, kui täpsed olid Erik Käsper, Marten Luik, Ekke Lõbu ja Kert Krillo. Lõuna-Eesti meeskond otsustas mängu saatus avapoolaja lõpu ja teise poolaja algusega, sest esimesed kolm väravat sündisid 39.-48. minutini. U15 koondise auvärava lõi 87. minutil Imre Kartau.

Alagrupis on veel arvukalt kaotuseta meeskondi, sest teisel kohal on kaks võitu ja ühe viigi teeninud JK Narva Trans, kes edestab ühe punktiga kahest matšist maksimumpunktid kogunud FC Santost. Kaks võitu ja ühe kaotuse on kirja saanud nii Rakvere JK Tarvas kui ka FC Sillamäe Kalevi ja FC Phoenixi ühendmeeskond. Ühe võidu ja kahe viigiga (kolmest mängust) on tabeli kuues Viljandi JK Tulevik. U15 koondis on sarnaselt Tartu FC Heliosega teeninud kolmest mängust ühe punkti, punktiarve on avamata veel Tartu JK Tammeka II meeskonnal ja Kohtla-Järve JK Järvel.

U17 Eliitliiga II liiga II alagrupi suurim väravakütt on seni olnud Narva Transi mängija Deniss Sokkojev kuue tabamusega.

II liiga I alagrupis on esikohal kolmest mängust maksimaalsed üheksa punkti teeninud FC Tallinn. Kuus punkti on teeninud võrdselt Maardu LM, FC Flora II ja Pärnu JK Vaprus. Maardu ja Flora II on pidanud kolm kohtumist, Vaprus on käinud väljakul kahel korral. Kogu tabeli leiab SIIT.

U17 Eliitliiga Esiliiga, kus täiseduga on tabeli tipus FC Flora ja FC Nõmme United, tulemused leiab SIIT.