12.2012

11:05

Koondise järgmise kodumängu pääsmed tulid müügile

Piletilevisse tulid müügile Eesti jalgpallikoondise järgmise kodumängu pääsmed - uue aasta 26. märtsil kell 19 võõrustatakse A. Le Coq Arenal maailmameistrivõistluste valikmängus Andorrat.

Eesti - Andorra kohtumise täispilet maksab küljetribüünile 10 ja otsatribüünile 8 eurot, sooduspilet vastavalt 7 ja 5 eurot. Sooduspilet kehtib 1994.-2005. aastal ja 1952. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 2006. aastal ja hiljem sündinud pääsevad sisse tasuta, juhul kui istuvad piletiga saatja süles. LHV Jalgpallikaardi omanikule on täispilet 10% soodsam.

Tegemist on läbi aegade 11. Eesti – Andorra kohtumisega – seni on kõigil kordadel edu saatnud eestlasi, kuigi võitluslikku ja füüsilist mängu harrastavad andorralased ei anna midagi kergelt. 2012. aasta oktoobris Andorra la Vellas peetud MM-valikkohtumises lõi Eesti võiduvärava Andres Oper.

Viimati nägi Andorra koondist A. Le Coq Arenal 2007. aasta suvel, mil taanlasest peatreeneri Viggo Jenseni debüütmatšis teenis Eestis 2:1 võidu. Tõeliseks põnevusetenduseks kujunenud mäng algas meie jaoks edukalt, kui Raio Piiroja lõi 34. minutil juhtvärava. Avapoolaja lõpus eemaldati aga Ragnar Klavan ning Eesti pidi jätkama vähemuses. 82. minutil suutis Andorra viigistada, kuid Indrek Zelinski lisaminuti tabamus tõi 7500 pealtvaataja rõõmuks magusa 2:1 võidu – emotsioonihoos viskas Zelinski särgi seljast, teenides nii oma teise kollase kaardi, mis tähendas, et Eesti lõpetas kohtumise üheksakesi.

Millise etenduse pakuvad meie vutimehed sel korral, näeb juba 26. märtsil. Vaata lisa Piletilevi kodulehelt!