09

07.2012

13:53

Lõppesid U-19 EM-i alagrupimängud

U-19 EM-finaalturniiril toimusid täna viimased alagrupimängud. Kõigepealt toimus viimane voor A-alagrupis. Eesti kohtus Hispaaniaga ja tegeles enamasti kaitsetööga ja üldiselt saadi ilusasti hakkama, Hispaanlased läksid 39. minutil Denis Suárezi löögist 1:0 juhtima. 87. minutil lõi Paco Alcácer imeilusast kauglöögist teise värava ja Hispaania võitis 2:0. Teises mängus alistas Kreeka Portugali 3:2.

Esikohale tuli 7 punktiga Hispaania, poolfinaali pääses ka 6 punkti kogunud Kreeka. Portugali (4 punkti) ja Eesti (0 punkti) jaoks on finaalturniir lõppenud.

B-alagrupi viimases voorus võitis Inglismaa Prantsusmaad 2:1 ja Horvaatia Serbat 3:0. Poolfinaali edenesid Inglismaa ja Prantsusmaa, vastavalt 7 ja 6 punktiga. Horvaatia (4 punkti) ja Serbia (0 punkti) jaoks on EM lõppenud.

Neljapäevastes poolfinaalides kohtuvad Hispaania ja Prantsusmaa ning Inglismaa ja Kreeka.