08

09.2020

21:03

Meeste koondis jäi Rahvuste liigas alla Armeeniale

Eesti jaoks jätkus UEFA Rahvuste liiga uus hooaeg Jerevenis, kus tunnistati väljakuperemeeste 2:0 paremust.

Vazgen Sargsyani staadionil publikuta peetud mängu asusid võõrustajad juhtima 43. minutil, kui vasaku jalaga lõi palli efektselt väravasse Aleksandre Karapetyan. Juba avapoolajal pidi Eesti tegema ka ühe sunnitud vahetuse, kui pooltunni järel lõppes Ken Kallaste kohtumine. Tema asemel sekkus mängu Henri Järvelaid.

Karl Jakob Hein suutis teisel poolajal tõrjuda Tigran Barseghyani löögi ning näitas oma taset ka mõned minutid hiljem, kui suutis taas palli väravast eemal hoida, kuid järgnenud Wbeymari sooritust ta postide vahelt päästa ei suutnud. Vastase kauglöök oli täpne, tabas posti sisekülge ning leidis tee väravasse.

Kui teise värava eel sekkus mängu Henri Anier, siis teise värava järel tuli platsile Konstantin Vassiljev, kelle täpsest söödust sai Eesti hea võimaluse, kuid Rauno Sappineni löök läks tagumisest nurgast mööda.

Meeste koondist ootab oktoobrikuus ees kolm kodumängu. UEFA praeguste juhiste kohaselt mängudele publikut ei lubata. Esmalt võõrustame maavõistluses 7. oktoobril kell 19 Leedut, millele järgnevad kaks kohtumist UEFA Rahvuste liigas. Eesti kohtub Põhja-Makedooniaga 11. oktoobril kell 19 ja Armeeniaga kolm päeva hiljem kell 21.45. Kõik mängud peetakse A. Le Coq Arenal.