31

03.2021

22:52

Meeste koondis kaotas maavõistluse Rootsile

Eesti meeste koondis kaotas kolmapäeval Stockholmis peetud maavõistluse Rootsile 0:1, kui 4. minutil oli täpne vastaste kapten Marcus Berg.

Avapoolaeg kujunes Eestile keeruliseks, kui juba avaminutitel jäädi vastaste surve alla. Mängu neljandal minutil murdis rüdaja Robin Quaison Eesti karistusalasse ja sooritas pealelöögi. Kuigi meie puurivaht Matvei Igonen suutis selle tõrjuda, jätkas vastaste kapten Marcus Berg pealelöögiga ja see maandus eestlaste võrgus.

Teisel poolajal tekkis võimalusi mõlemale meeskonnale, aga kumbki ei suutnud neid realiseerida. Mängu peakohtunik Mario Fritz vilistas pärast kahte lisaminutit kohtumise lõppenuks, mänguseisuks jäigi Rootsi 1:0 paremus.

Eesti meeste koondist ootab järgmisena ees suvine Balti turniir, kui 1. juunil mängitakse võõrsil Leeduga. Sellele järgneb 4. juunil maavõistlus Soomega ja 10. juunil kodune Balti turniiri kohtumine Lätiga.