09

02.2018

17:13

Nädalavahetusel kogunevad U15 koondise kandidaadid

Sel nädalavahetusel kogunevad Lilleküla jalgpallikompleksis U15 koondise kandidaadid.


Noortekoondis töötab kahes koosseisus. Treeneritetiimi moodustavad peatreenerid Jan Harend ja Ludvig Tasane, abitreenerid Ilja Monakov ja Joonas Ljaš ja väravavahtide treenerid Mattias Traublum ning Andrus Lukjanov. Füsioterapeudiks on Martin Kiho.

U15 koondise kandidaatide kogunemine laupäeval (10.02):
Erik Käsper - FC Elva
Karl-Sander Vaga - FC Kuressaare
Joosep Lonks - FC Kuressaare
Georg Lani - Jõgeva SK Noorus
Aleksei Šinin - Kiviõli FC Irbis
Kermo Platov - Kärdla LM
Stuart Serednitskiy - Narva JK Trans
Deniss Sokkojev - Narva JK Trans
Simon Usar - Paide Linnameeskond
Sten-Erik Tamme - Paide Linnameeskond
Madis Moos - Pärnu JK
Andreas Artma - Pärnu JK Poseidon
Joosep Tammann - Pärnu JK Vaprus
Rocco Vergadoro - Pärnu JK Vaprus
Romet Lepiku - Pärnu JK Vaprus
Kaspar Maanus Maamets - Pärnu SS Kalev (PJK)
Romet-Markus Adamson - Rakvere JK Tarvas
Sander Part - Rakvere JK Tarvas
Raigo Saarmets - Rakvere JK Tarvas
Sander Liir - Suure-Jaani United
Gern-Kristofer Petin - Tartu FC Helios
Peeter Kasvandik - Tartu FC Helios
Kris Õmblus - Tartu FC Helios
Andri Roose - Tartu FC Helios
Tannar Maasing - Tartu FC Santos
Jaagup Raudmäe - Tartu FC Santos
Gregor Jüriado - Tartu FC Santos
Marko Mägi - Tartu FC Santos
Mihkel Penu - Tartu FC Santos
Kener-Mairon Krull - Tartu JK Tammeka
Georg Voldemar Järve - Tartu JK Tammeka
Kevin Burov - Tartu JK Tammeka
Marius Vister - Tõrva JK
Kaupo Kruusmäe - Viljandi JK Tulevik
Dmitri Konjahhin - Viru Star

U15 koondise kandidaatide kogunemine pühapäeval (11.02):
Andreas Vaher - FC Nõmme United
Mark Usachev - FCI
David Datov - FCI
Carl Kontkar - Harju JK
Kevin Dubrovski - Harju JK
Sten-Marten Viira - Harju JK
Remo Nakström - Harju JK
Karel Eerme - Harju JK
Chris-Robin Kukk - Keila JK
Kert Miltop - Nõmme Kalju FC
Kenny Vahter - Tallinna FC Flora
Silver Rasmus Kubensky - Tallinna FC Flora
Kevin Vahter - Tallinna FC Flora
Oskar Hendrikson - Tallinna FC Levadia
Artur Voilenko - Tallinna FC Levadia
Marttin Lehiste - Tallinna FC Levadia
Ats Soosalu - Tallinna FC Levadia
Martin Vetkal - Tallinna JK Kalev
Hugo Palutaja - Tallinna JK Kalev
Marten Lukas Tamme - Tallinna JK Kalev
Markus Riisenberg - Tallinna JK Kalev
Ramon Smirnov - Tallinna JK Kalev
Romet Kaupmees - Tallinna JK Kalev
Dmitri Pjatajev - Tallinna JK Legion
Aleksander Filatov - Tallinna JK Legion
Roman Teljakov - Tallinna JK Legion
Nikita Topeljer - Tallinna JK Legion
Aleksander Švedovski - Tallinna JK Legion
Nikita Kondratski - Tallinna JK Legion
Oscar Ollik - Viimsi MRJK
Karl Erich Kaljuvere - Viimsi MRJK
Gregor Lehtmets - Viimsi MRJK
Johann Kõre - Viimsi MRJK

Noortekoondiste treeningud toimuvad EJLi jalgpallihallis
Foto: EJL

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla