25

08.2013

13:35

Naiste koondis alistas Leedu 4:0 ja võitis Balti turniiri

Naiste Balti turniiri viimases mängus kohtusid täna Leedu ja Eesti koondised. Lähtuvalt avamängude tulemustest piisas Leedule viigist, et esikoht võita, Eesti vajas aga võitu.

Leedu pidas vastu 45. minutit, siis aga avas Kristina Bannikova lõpuks väravaluugid Eesti koondise jaoks, viies Eesti poolajavileks 1:0 juhtima. Teise ja kolmanda värava lõi 67. ja 85. minutil Kaire Palmaru. Esimesel üleminutil lõi Signy Aarna lõplikult kustunud vastastele ka neljanda värava.

Eesti võitis Leedu 4:0 ja tuli järjekordselt Balti turniiri võitjaks. Turniiri parimaks väravavahiks valiti Getter Laar, parimaks poolkaitsjaks aga Kaire Palmaru.