05.2015

20:08

Naiste koondis kaotas Hollandile 0:7

Eesti naistekoondis pidas täna õhtul Rotterdamis maavõistluse Euroopa tippseltskonda kuuluva Hollandiga.

13. minutil asus Holland Jill Roordi löögist juhtima, kohe lõi Danielle van de Donk 2:0. 26. minutil tegi Merel van Dongen 3:0, avapoolaja lõpetas Danielle van de Donki teine värav - 4:0. Teise poolaja alguses lõi Shanice van de Sanden penaltist 5:0.

Neli minutit enne lõppu lõi kuuenda ja neljandal üleminutil seitsmenda värava Renate Jansen.

Eesti mängis koosseisus: Getter Laar, Liis Pello (61. Ketlin Saar), Hannaliis Jaadla, Anete Paulus, Daniela Mona Lambin, Kethy Õunpuu (76. Eneli Vals), Kairi Himanen (76. Sirje Roops), Kristina Bannikova (61. Lisette Tammik), Merily Toom (57. Tiina Trutsi), Katrin Loo (83. Liis Lepik), Signy Aarna.
Varus: Imbi Hoop, Ketlin Saar, Sirje Roops, Lisette Tammik, Tiina Trutsi, Liis Lepik, Eneli Vals.

Mängu ametlik protokoll on selline.

Eeloleval laupäeval kell 14 võõrustab Eesti naistekoondis A. Le Coq Arenal peetavas matšis Hispaania koosseisu kuuluvat Baskimaad. Mäng ei kuulu ametlike maavõistluste arvestusse.