09

11.2012

13:21

Naiste koondis kaotas Maltale 0:2

Eesti naiste koondis peab 9. ja 11. novembril kaks maavõistlust võõrsil Malta koondisega. Esimene kohtumine toimus täna ja lõppes Eesti 0:2 kaotusega. Malta asus 67. minutil juhtima ning suurendas 86. minutil edu kahekordseks.

Eesti lõpetas mängu kümnekesi, kuna umbes 20 minutit enne lõppu sai vigastada Eneli Vals, kõik vahetused olid aga juba tehtud.

2008. aasta juunis kohtusid Eesti ja Malta naiste koondised Paides ja mäng lõppes Malta 1:0 võiduga. Sama aasta novembris kohtuti omavahel ka Makedoonias ja siis fikseeriti 1:1 viik. Eesti värava lõi tänagi rivis olev Margarita Žernosekova. Mängude protokolle võib näha siin.

Naiste A-koondiste maavõistlus 9. novembril La Valettas
kell 16:00 MALTA - EESTI  2:0 (0:0)

Väravad: 67. Dorianne Theuma, 86. Ylenia Carabott
Hoiatused: 41. Hannaliis Jaadla, 68. Margarita Žernosekova

Malta: 1-Sharon Costantino (74. 12-Keoney Demicoli), 2-Gabriela Zahra (88. 3-Ann Marie Said), 5-Rebecca D'Agostino (K), 6-Dorianne Theuma, 7-Ylenia Carabott, 8-Rachael Cuschieri, 10-Antonette Sammut (30. 9-Nicole Buttigieg; 79. 13-Jade Flask), 11-Kathleen Saliba (38. 14-Tracy Theuma; 71. 4-Natasha Pace), 15-Stefania Farrugia, 16-Charlene Zammit, 17-Amber Grech (57. 18-Emma Xuereb).
Varus:  12-Keoney Demicoli, 13-Jade Flask, 4-Natasha Pace, 3-Ann Marie Said, 9-Nicole Buttigieg, 14-Tracy Theuma, 18-Emma Xuereb, 19-Michelle Zuber, 20-Orianna Bedingfield.

Eesti: 1-Getter Laar (46. 12-Imbi Hoop), 4-Aljona Malets, 15-Inna Zlidnis (K), 2-Riin Emajõe (56. 18-Grete-Lilijane Küppas), 6-Saron Läänmäe (67. 11-Liivi Sõrmus), 3-Hannaliis Jaadla (44. 13-Margarita Žernosekova), 16-Tiina Trutsi, 8-Kaire Palmaru (56. 14-Miina Kallas), 7-Katrin Loo, 9-Signy Aarna (66. 17-Eneli Vals), 5-Daniela Mona Lambin (47. 10-Kaidi Jekimova).
Varus: 12-Imbi Hoop, 13-Margarita Žernosekova, 10-Kaidi Jekimova, 14-Miina Kallas, 18-Grete-Lilijane Küppas, 11-Liivi Sõrmus, 17-Eneli Vals.

Peakohtunik: Georgi Kabakov (Bulgaaria)
Abikohtunikud: Alan Camilleri (Malta), Emanuel Grech (Malta)
Neljas kohtunik: Angel Bayaltsaliev (Bulgaaria)

FIFA naiste edetabelis asub Eesti hetkel 72., Malta aga 105. kohal. Mõlemad mängud toimuvad kunstmurul.