06

01.2020

13:27

Naiste koondislased välismaal: eestlannad tegid skoori, kuid Napoli viigistas

Jaanuari alguses jätkati mängudega Itaalias naiste Serie B liigas ning Lisette Tammiku ja Vlada Kubassova (pildil) tööandja Napoli alustas uut aastat viigiga Roma vastu.

Koduväljakul mänginud Napoli asus kohtumist juhtima 18. minutil, kui Tammiku hea eeltöö realiseeris Martina Gelmetti. Tänu tugevale tuulele viigistas Roma seisu 23. minutil otse nurgalöögist. Vahetult enne pooltundi sai Tammik ja ise jala valgeks, viies Napoli 2:1 juhtima.

Teise poolaja alguses sai värava kirja Kubassova ning suurendas Napoli eduseisu veelgi. Paraku Eesti koondislaste väravatest võiduks ei piisanud, sest 60. ja 65. minutil oli resultatiivne Roma ning lõppseisuks jäi 3:3 viik.

Liigatabelis hoiab Napoli üheksa vooru järel endiselt liidrikohta, kui teisel positsioonil olevat San Marino naiskonda edestatakse ühe punkti ning kolmandal tabelireal paiknevat Laziot viie punktiga.

Möödunud nädal tõi ka uudise, et naiste koondise ja JK Tallinna Kalevi väravavaht siirdub uueks hooajaks tänavu Soome meistriks tulnud HJK ridadesse.