23

01.2017

13:53

Naiste koondislased välismaal: Kirkop tõusis kolmandaks

Malta kõrgliigas alistasid Kirkop United ja Liis Pello kindlalt Raiders Luxoli. Poolajapausile mindi Kirkopi 2:0 eduseisul. Väravate autoriteks olid 26. minutil Thresa Scicluna ja seitse minutit hiljem Oriana Bedingfield. Teisel poolajal lisas ühe värava veel Alessia Caschetto ning mängu lõppseisuks jäi 3:0. Pello tegi naiskonna eest kaasa täismängu. Kirkop tõusis tänu sellele võidule tabelis mööda ühe kohtumise vähem pidanud Mgarr Unitedist ja läks kolmandale kohale. Järgmisena ootab kolmapäeval Kirkopi ees kohtumine tabeliliidri Birkirkaraga.

Hispaania esiliigas sai Getriin Strigini koduklubi Granada võõrsil 1:0 võidu Luis de Camoensi naiskonna üle. Mängu ainuke värav sündis 44. minutil penaltist, kui täpne oli Yurena. Tabelis on Granada hetkel teisel kohal, esimesel tabelireal olevast Sevillast jäädakse maha kuue punktiga. Strigin võidumängus väljakule ei pääsenud.