16

11.2020

16:36

Naiste koondislased välismaal: Kubassova koduklubi avas Itaalias punktiarve

Eelmisel nädalal said tabelisse punkte naiste koondislaste koduklubid nii Itaalia kui ka Hispaania kõrgliigas, kuid mänguaega eestlannadele sel korral seal paraku ei jagunud.

Vlada Kubassova (pildil) tööandja Napoli teenis Serie A-s oma esimese punkti, kui San Marino naiskonnaga mängiti välja väravateta viik. Avapoolaja lõpus oli San Marinol hea võimalus juhtohjad haarata, kuid penalti jäi realiseerimata. Kubassova naiskonna koosseisu sel korral ei kuulunud. Liigatabelis asub Napoli 12 naiskonna konkurentsis ühe punktiga viimasel kohal. Liigast välja kukkumisest päästev kümnes koht jääb hetkel nelja punkti kaugusele.

Hispaanias sai võidupunktid kirja Lisette Tammiku koduklubi Santa Teresa, kui koduväljakul alistati Espanyol 1:0. Mängu ainuke värav sündis juba seitsmendal minutil, kui penaltipunktilt oli täpne Estefa. Tammik jälgis võitu vahetusmängijate pingilt. Tabelis on Santa Teresa 18 naiskonna seas 10. positsioonil.

Renate-Ly Mehevets ja Charleroi Sporting ei saanud Belgia kõrgliigas võõrsil vastu OH Leuveni naiskonnale. Avapoolaeg lõppes küll vaid võõrustajate üheväravalises eduseisus, kuid teisel poolajal löödi lausa kuus vastuseta väravat ja Charleroi pidi vastu võtma 0:7 kaotuse. Mehevets tegi kaasa terve kohtumise. Tabelis paikneb Charleroi viimasel ehk kümnendal kohal, olles seitsme vooruga kirja saanud ühe punkti.

Inna Zlidnist ja Ferencvarost ootab kolmapäeval, 18. novembril ees Meistrite liiga teise eelringi kohtumine, kui võõrsil kohtutakse Sloveenia klubi Pomurjega.