04

09.2017

12:40

Naiste koondislased välismaal: Raadikule ja Aarnale võit ja viik

Soome kõrgliigas alustas Signy Aarna pärast tabeli kaheks jaotamist kohtumisi tabeli ülemises otsas, kui viigistati PK-35 Vantaaga. Pille Raadik teenis tabeli teises pooles võidu GBK üle.

Aarna ja Pallokissat läksid võõrsil vastamisi PK-35 Vantaa naiskonnaga ning esimene poolaeg lõppes võrdselt väravateta viigiga. Mängu esimene tabamus sündis 77. minutil, kui täpne oli Kaisa Collin. Kohtumine tundus lõppevat kodunaiskonna napi võiduga, kuid Kuopio jõudis viigiväravani mängu teisel lisaminutil. Aarna tegi kaasa terve kohtumise. Kuopio paikneb hetkel n-ö tiitligrupis viimasel ehk üldarvestuses kuuendal kohal.

Aland United ja Pille Raadik (pildil) mängisid tabeli alumiste naiskondade kohtumises GBK-ga ning suutsid võtta 4:1 võidu. Aland lõi oma esimese värava 12. minutil. Seitse minutit hiljem tõi GBK tabloole viigiseisu. Vaheajapausile mindi siiski eestlanna koduklubi 2:1 juhtimisel. Teisel poolajal suutis Aland lisada veel kaks väravat ning sellega teeniti kindel võit. Raadik sai kirja täismängu. Aland on väljalangemisgrupis teisel kohal ning kokkuvõttes kaheksas.