27

07.2020

17:31

Naiste koondislased välismaal: Soome kõrgliigast võit ja kaotus

Soome naiste kõrgliigas pidi Pille Raadiku ja Signy Aarna koduklubi Åland United seitsmendas voorus tunnistama PK-35 Vantaa 1:0 paremust. Karina Korgi tööandja HJK sai kirja minimaalse võidu.

Vantaas ligi 250 pealtvaataja ees peetud kohtumise ainuke värav sündis avapoolajal, kui pooltunni möödudes tegi skoori Wilma Forsblom. Teist vooru järjest alustasid eestlannad kohtumist vahetuspingilt. Raadik sekkus mängu 54. minutil ning Aarna jooksis väljakule 77. minutil.

Eesti koondise väravavaht Kork jälgis HJK 1:0 võidumängu FC Honka üle varupingilt. Koduväljakul mänginud HJK jõudis väravani 83. minutil.

Åland langes kaotuse tõttu tabelis neljandale kohale, kui seitsme kohtumisega on kogutud 13 punkti. Sama arv punkte on ka kolmandal tabelireal paikneval KuPS-il. HJK tõusis võidu abil 14 punkti peale ja see annab hetkel teise koha. Tabeli tipus on seni kaotusteta püsinud TiPS 17 silmaga.