05

03.2018

12:00

Naiste koondislased välismaal: Sõrmus sai kirja värava, Kirkop kaotuse

Eelmisel nädalal peetud Malta kõrgliiga kohtumises sai Kirkop Unitedi eest oma esimese värava kirja Liivi Sõrmus (pildil, nr. 9), kuid kahjuks naiskonda see kaotusest ei päästnud.

Kirkop alustas kohtumist hästi, kui 11. minutil oli täpne Sõrmus, viies naiskonna 1:0 juhtima. Eduseisu suudeti hoida kuni 37. minutini, kui Raiders jõudis viigiväravani. Selle seisuga suunduti ka vaheajapausile. Veerand tundi enne kohtumise normaalaja lõppu suutis Raiders lüüa veel ühe värava ning lõpuks võetigi 2:1 võit. Nii Sõrmus kui ka Liis Pello said Kirkopi eest kirja täismängu.

Tabelis asub Kirkop viiendal kohal 12 punktiga, Raiders vahetult nende ees, kuid juba seitsme punkti kaugusel. Järgmisena on Kirkopi vastaseks hetkel viimasel kohal paiknev Tarxien Rainbows. Mäng toimub 21. märtsil.