17

10.2018

17:46

Naiste koondislased välismaal: Tammik ja Kubassova liigadebüüdil resultatiivsed

Serie C liigahooaega alustanud Napoli võttis Aprilia Racingu vastu 3:0 võidu. Itaalia klubi eest tegid skoori Lisette Tammik ja Vlada Kubassova (mõlemad pildil).

Koduväljakul mänginud Napoli eest avas 40. minutil skoori Tammik. Sööduandjaks oli tolles olukorras Kubassova, kes ise jõudis väravani 80. minutil, vormistades kohtumise lõppseisu. Nii Tammik kui ka Kubassova tegid kaasa terve kohtumise. Kristina Bannikova sekkus mängu 53. minutil, Eneli Kutter vigastuse tõttu kaasa ei teinud.

Küprose kõrgliigas teenis Tiina Trutsi koduklubi Somatio Barcelona teist mängu järjest ülisuure võidu, kui AMOK Chrysomilia naiskond alistati 20:0. Avavoorus samasuguse skooriga vastased alistanud Barcelona lõi sel korral avapoolajaga üheksaväravat ja teisel kolmveerandtunnil lisati 11 tabamust. Trutsi sai kirja täismängu. Pärast kahte kohtumist asub Barcelona kuue punktiga esikohal.

Ungari kõrgliigas jätkab kindlalt koondise kaitsja Inna Zlidnise koduklubi Ferencvaros, kes on seitsme vooru järel täiseduga tabeliliider. Viimati alistati Astra Hungary. Väravateta lõppenud avapoolaja järel sai Ferencvaros hoo sisse ja teisel kolmveerandtunnil löödi lausa viis vastuseta väravat Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise ja teenis 72. minutil kollase kaardi. Ferencvarose edu lähima jälitaja ees on seitse punkti.

Signy Aarna ja Pille Raadiku tööandja Åland United pidasid Soome kõrgliigas maha pingelise kohtumise Turu Palloseura (TPS) naiskonnaga. Kohtumine lõppes TPS-i 1:0 võiduga, kui värav sündis neljandal lisaminutil. Voor enne hooaja lõppu on Åland 43 punktiga neljandal kohal. Sama palju punkte on kogunud ka koht eespool olev FC Honka, kes edestab eestlannade klubi tänu paremale väravatevahele. Laupäeval, 20. oktoobril toimuvas viimases kohtumises minnakse vastamisi just omavahel, et selgitada pronksmedali omanik. Lahtine on veel ka meistritiitli saatus, kui seda hakkavad samuti laupäeval jagama HJK ja PK-35 Vantaa. Hetkel on esikohal 50 punktiga HJK, PK-35 jääb neist kahe punkti kaugusele.