03

12.2018

16:00

Naiste koondislased välismaal: Tammik, Kubassova ja Trutsi resultatiivsed

Itaalias ja Küprosel mängivate Eesti koondislaste jaoks oli möödunud nädal edukas, kui oma klubide võitudesse panustati väravatega.

Eelmises voorus hooaja esimese kaotuse teeninud Napoli naasis Itaalia Serie C liigas taas võidulainele, kui Pescara naiskond alistati 4:0. Kohtumises said jala valgeks ka Lisette Tammik ja Vlada Kubassova (pildil), lüües mängu kaks viimast väravat. Napoli hoiab liigatabelis esikohta, olles kogunud võrdselt punkte teisel tabelireal asuva Grifone Gialloverdega.

Küprose kõrgliigas oli resultatiivne Tiina Trutsi, kui Somatio Barcelona alistas suurelt 13:0 Lympia Apolloni. Trutsi sai kirja täismängu ja 10:0 tabamuse. Barcelona on tabelis esikohal, Apolloni Limassol jääb teisel kohal maha ühe punktiga.

Koondise kaitsja Inna Zlidnis ja Ferencvaros said Ungari kõrgliigas kirja hooaja esimese kaotuse, kui koduväljakul kaotati 1:2 lähimale jälitajale MTK-le. Vastased asusid avapoolajal 2:0 juhtima, Ferencvarose auvärav sündis 65. minutil. Zlidnis sai kirja täismängu. Tabelis on Ferencvaros endiselt liider, vahe MTK-ga on nüüd kaheksa punkti.

Liis Pello ja Liivi Sõrmuse koduklubi Kirkop United läks Malta kõrgliigas vastamisi tabeliliidri Birkirkaraga ja pidi tunnistama vastaste 4:1 paremust. Mõlemad eestlannad alustasid kohtumist algkoosseisus, Pello sai kirja täismängu ning Sõrmus vahetati pingile 65. minutil. Kirkop hoiab seitsme punktiga tabelis hetkel kuuendat kohta.