18

12.2019

12:11

Naiste koondislased välismaal: Tammiku värav aitas Napoli suure võiduni

Lisette Tammiku ja Vlada Kubassova koduklubi Napoli sai Itaalias Serie B liigas kirja kindla võidu, Tammik panustas võitu väravaga.

Kaheksandas voorus läks Napoli võõrsil vastamisi Novese naiskonnaga ning hoidis vaheajapausiks 2:0 eduseisu. Tammik sai jala valgeks 50. minutil, tehes seisuks 3:0 ning vaid paar minutit hiljem lõi Napoli oma neljanda värava. Novese suutis küll oma kaotusseisu ühe värava võrra vähendada, kuid lõppsõna jäi Eesti koondislaste koduklubile, kui veel kahe tabamusega vormistati lõppseis 6:1.

Liigatabelis hoiab Napoli kaheksa vooru järel liidrikohta ning edu teisel positsioonil oleva San Marino ees on kolm punkti. Serie B järgmise vooru kohtumised toimuvad uue aasta esimesel nädalal ning Napoli võõrustab 5. jaanuaril Roma naiskonda.