30

10.2017

12:13

Naiste koondislased välismaal: võidukas nädalavahetus

Ferencvaros ja Inna Zlidnis (pildil) jätkasid Ungari kõrgliigas võidukalt, kui kaheksandas voorus alistati 1:0 Diosgyöri naiskond. Mängu ainuke värav sündis kohtumise 50. minutil, kui täpne oli Szilvia Szeitel. Eesti koondise kaitsja tegi kaasa terve kohtumise. Ferencvaros hoiab tabelis 22 punktiga kinni esikohast, lähim jälitaja Györi ETO jääb maha kolme punktiga.

Getter Laar ja FC Metz pidasid Prantsusmaa esiliigas maha tulise heitluse Stade Brestois naiskonnaga ja eestlanna koduklubi väljus kohtumisest 3:2 võiduga. Metz läks mängu varakult juhtima, kui avavärav sündis kolmandal minutil. Esimese poolaja lõpuks oli Metzi edu kaheväravaline. Teise kolmveerandtunni alguses suutsid vastased ühe värava tagasi lüüa ning 77. minutil oli tablool ka viigiseis. Metz päästis võidupunktid kohtumise lisaminutitel. Laar kaitses naiskonna väravat terve kohtumise vältel. Tabelis jätkatakse liidrikohal 18 punktiga, teisel positsioonil paiknev Saint-Malo kaotab kolme punktiga.