16

03.2020

12:52

Naiste koondislased välismaal: Zlidnis alustas kevadringi võiduga

Kuigi mitmed liigad üle Euroopa on koroonaviiruse leviku tõttu oma hooaja peatanud, jätkusid Ungari naiste kõrgliigas suletud uste taga mängud Inna Zlidnise ja Ferencvárose jaoks.

Enam kui kolmekuulise talvepuhkuse järel väljakul käinud Ferencváros teenis 2:1 võidu Viktória Szombathely üle. Ferencváros jäi koduväljakul kaotusseisu 21. minutil, kui Zsófia Rácz realiseeris külaliste poolelt penalti. Enne vaheajapausi suutis Ferencváros seisu viigistada tänu Anna Csiki tabamusele. Kohtumise otsustav värav sündis 77. minutil, kui penaltipunktilt tõi Ferencvárosele võidu Evelin Mosdóczi. Zlidnis tegi võitjate poolel kaasa 90 minutit.

Liigatabelis hoiab Ferencváros 13 vooru järel 31 punktiga esikohta. Lähimad jälitajad, MTK Hungária ja Diósgyőri VTK, jäävad kolme punkti kaugusele ning neil on üks mäng varus, kui omavahel kohtutakse 17. märtsil.