29

05.2019

17:06

Naiste koondislased välismaal: Zlidnis asus finaalseeriat juhtima

Inna Zlidnis (pildil) ja Ferencvaros teenisid Ungari kõrgliiga finaalseeria esimeses kohtumises võidu, alistades MTK 2:1.

Ferencvarose koduväljakul peetud mängus avas skoori MTK, kui 25. minutil oli täpne Zoé Magyarics. Vaheajapausiks suutis Ferencvaros siiski läbi Evelin Mosdóczi tabamuse viigistada ja 70. minutil tõi Ferencvarosele võidu Allegra Poljak. Eesti koondise kaitsja Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise. Kahe võiduni peetava finaalseeria teine kohtumine peetakse 2. juunil MTK kodustaadionil.

Soome kõrgliiga üheksandas voorus viigistas Pille Raadiku ja Signy Aarna koduklubi Åland United koduväljakul Ilvese naiskonnaga. Åland haaras juhtohjad juba kuuendal minutil, kuid Ilves suutis 25. minutil seisu viigistada ning 1:1 tulemusega kohtumine ka lõppes. Nii Raadik kui ka Aarna said kirja täismängu. Liigatabelis hoiab Åland 12 punktiga viiendat kohta.