04

12.2017

10:10

Naiste koondislased välismaal: Zlidniselt karikasarjas kaks väravat

Inna Zlidnis  (pildil) ja Ferencvaros said Ungari karikavõistluste veerandfinaalis kindla võidu Ujpesti üle, kes alistati 16:1.

Kohtumise avapoolajal suutis Ferencvaros vastaste väravavõrku sahistada neljal korral. Teise kolmveerandtunni jooksul sattus Zlidnise koduklubi tõeliselt hoogu, kui kokku löödi 12 väravat. 67. ja 90. minutil sai jala valgeks ka Eesti koondise kaitsja, kelle jaoks oli tegemist hooaja esimeste väravatega.

FC Metz teenis Prantsusmaa esiliigas hooaja üheksanda võidu, kui alistati La Roche. Skoor avati 18. minutil ning poolajapausile mindi Metzi 2:0 eduseisul. Teise kolmveerandtunni jooksul lõid mõlemad naiskonnad ühe värava ning kohtumine lõppes 3:1. Getter Laar võidumängus kaasa ei teinud. Metz hoiab tabelis endiselt esikohta, edestades lähimat jälitajat nelja punktiga.