20

08.2012

10:12

Naiste U-17 koondis alistas Leedu ja võitis Balti turniiri!

Staiceles jätkuval naiste U-17 Balti turniiril kohtus Eesti täna Leeduga. Pärast eilset 1:0 võitu Läti üle oli Eestil hea võimalus turniirivõit kindlustada juba enne homset Läti ja Leedu mõõduvõttu.

Mängu avapoolaeg andis Eestile 1:0 edu väravast, mille lõi 21. minutil Anett Vilipuu. 33. minutil tegid leedulannad viimase lootuse vea hõngulise rikkumise, kuid pääsesid vaid hoiatusega. Järgnenud Eesti karistuslöök läks napilt üle värava.

59. minutil asus aga Eesti 2:0 juhtima, kui värava lõi Ketlin Saar. Nii mäng lõppeski ning Eesti U-17 koondis pälvis naiste Balti turniiril esikoha!