01

07.2013

13:41

Naiste U-19 Balti turniiril viigistasid Läti ja Leedu 2:2

Täna kohtusid naiste Balti turniiril omavahel Läti ja Leedu U-19 koondised. Mäng lõppes viigiliselt 2:2.

Leedu asus 3. minutil Karolina Ragauskaite löögist juhtima, kuid 19. minutil Emīlija Borovska viigistas. Vaheajale mindigi 1:1 viigiseisul.

Teise poolaja 75. minutil viis Läti juhtima Renāte Fedotova, kuid vähem kui minut hiljem oli täpne Leedu - oma teise värava lõi Karolina Ragauskaite.

Pühapäeval alistas Eesti Läti 2:1. Turniiri viimases mängus kohtuvad teisipäeval kell 15 Tartus Tamme staadionil Eesti ja Leedu koondised. Esikohale tulekuks piisab Eestile viigist.

U-19 Balti turniiri mäng 1. juulil Tehvandi staadonil
kell 16:00 LÄTI U-19 - LEEDU U-19  2:2 (1:1)
Väravad: 19. Emīlija Borovska, 75. Renāte Fedotova - 3., 76. Karolina Ragauskaite
Hoiatus: 52. Aistė Baužaitė

Läti: 1-Anastasija Čumika, 2-Ligita Tumāne, 3-Jūlija Tjumina, 4-Angelina Jegorova, 7-Aļina Šilova (89. 18-Ksenija Judina), 8-Oļesja Baumane (86. 9-Kristina Ābola), 10-Jūlija Nikiforova, 11-Renāte Fedotova, 13-Laura Strautiņa, 15-Emīlija Borovska, 17-Jelizaveta Čizova.
Varus: 12-Anna Dubova, 5-Nadežda Ciplakova, 6-Liana Bušmane, 9-Kristina Ābola, 14-Viktorija Miglāne, 16-Kristiāna Zverbule, 18-Ksenija Judina.

Leedu: 1-Jurga Jogminaitė, 14-Milda Liužinaitė, 2-Monika Piesliakaitė, 3-Aistė Baužaitė, 8-Armanda Makauskaitė (46. 16-Akvilė Ščerbaitė), 11-Samanta Karasiovaitė, 9-Ugnė Partikaitė, 19-Simona Veličkaite, 4-Jorūnė Lipkinaitė, 10-Karolina Ragauskaitė, 20-Faustė Adamavičiūtė.
Varus: 12-Ilona Birgelaitė, 22-Justina Šėgždaitė, 15-Skaistė Bajorinaitė, 13-Julija Gudelevičiūtė, 6-Algimantė Mikutaitė, 7-Dovilė Gailevičiūtė, 16-Akvilė Ščerbaitė.

Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras.