20

05.2014

13:31

Naiste U-19 koondis kaotas inglannadele 0:2

Täna kohtusid Sportland Arenal Eesti naiste U-19 koondis ja Inglismaa kolledžite koondis. Esimene poolaeg väravaid kaasa ei toonud. 50. minutil asusid külalised Wandy löögist 1:0 juhtima.

Teise värava lõi Ketlin Saar, kahjuks oli see omavärav ja mäng lõppeski Eesti 0:2 kaotusega.

Neljapäeval kell 14:00 kohtub inglannadega Eesti U-23 koondis. Kuna tegemist on mitteametlike maavõistlustega, sest vastane pole Inglismaa koondis, siis internatsionaalide arvestusse need mängud ei lähe.

Rahvusvaheline sõprusmäng:

20. mail kell 14:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
EESTI U-19 - INGLISMAA KOLLEDŽITE KOONDIS  0:2 (0:0)
mängiti edasi-tagasi vahetustega
Väravad: 50. Rio Hardy, 76. ov. Ketlin Saar
Hoiatused: -

Eesti: 1-Getriin Strigin, 10-Samanta Uueda, 4-Ketlin Saar, 3-Jessika Uleksin, 15-Anett Vilipuu, 6-Annaliis Strigin, 19-Saron Läänmäe, 13-Lisette Tammik, 8-Jana Ahven, 17-Elizaveta Rutkovskaja, 11-Anett Kadastu.
Vahetusest sekkusid: 12-Anastassia Astrelina, 2-Maria Orav, 5-Triinu Eilo, 16-Grenelin Herlis Raud, 9-Aleksandra Miljakova, 14-Liisi Lõhmus, 18-Jennifer Smirnov, 7-Marie Heleen Lisette Kikkas.

Inglismaa: 1-Charlotte Haynes, 2-Ashlee Brown, 3-Izzy Burt, 4-Sally Crill, 5-Steffi Hardy, 6-Jessica Pardoe, 7-Cailtlin Berry, 8-Summer Holmes, 9-Georgia Jones, 10-Rio Hardy, 11-Cheryl Edwards.
Vahetusest sekkusid: 12-Alice Linsell, 14-Sophie Warnes, 15-Poppy Jones, 16-Abigail Locke.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm, vahepeal sadas ka vihma; kunstmuru väga heas seisukorras.