27

08.2014

21:06

Naiste U-19 koondis kaotas Põhja-Iirimaale 0:2 (lisatud kommentaar)

Eesti neidude U-19 koondis pidas täna EJL TNTK staadionil maavõistluse Põhja-Iirimaa eakaaslastega. Mäng lõppes 0:2 külaliste kasuks.

Aimee Mackin viis Põhja-Iirimaa kaheksandal minutil juhtima. Kuigi Eesti omas mitu head võimalust, ei suudetud viigiväravat lüüa. Kohtumise 90. minutil suurendas külalisnaiskonna edu kaheväravaliseks Chloe McGlade.

„Mõlemal poolajal lasime enda eksimustest keskväljal teha vastastel kiirrünnaku, millest nad said väravad löödud. Meil oli samuti häid võimalusi, aga alati jäi mõnest meetrist, sentimeetrist, jõust, tahtest või agressiivsusest puudu. Aga mängupilt oli hea - see, mis me oleme harjutanud ja rääkinud, on hakanud nüüd ka väljakule tulema, mis on väga positiivne," rääkis noortekoondise peatreener Katrin Kaarna pärast mängu.

„Veidi jääme mõne koha peal kauaks mõtlema, aga rahvusvahelisel tasemel vastased sulle seda ei luba. Peame tegema kiiremaid otsuseid," sõnas Kaarna.

Eesti kohtub sama vastasega EJL TNTK staadionil reedel kell 17:30. „Tõenäoliselt vahetame teiseks kohtumiseks 1-2 mängijat, nii et proovime ka teisel mängul alustada väga tugeva koosseisuga," lisas Kaarna.

Mängud on ettevalmistuseks 13.–18. septembrini Ungaris peetavaks EM-valikturniiriks, kus lisaks korraldajariigile tuleb konkureerida ka Belgia ja Sloveenia eakaaslastega.