16

03.2015

12:51

Naiste U-19 lõpetas turniiri mänguga Krasnodari vastu

Sotšis jõudis täna lõpule turniir Kuban Spring. Eesti neidude U-19 koondise viimaseks vastaseks mängus 7.-8. kohale oli Venemaa ühe regiooni, Krasnodari krai koondis.

Esimese poolaja võitis Eesti 1:0. Värava lõi 31. minutil Lisette Tammik. 58. minutil vastane viigistas, kuni 66. minutil Eesti Saron Läänmäe löögist uuesti 2:1 juhtima läks. Vaid 3 minutit hiljem tuli 2:2 viik, mõlemad Krasnodari väravad lõi Elena Shesterneva. Omapärane fakt on see, et kõik need neli väravat löödi penaltist.

Normaalaeg lõppeski 2:2 ja järgnes penaltiseeria, milles jäi 3:1 peale Krasnodar. Tänane mäng polnud ametlik maavõistlus, kuna vastaseks oli Venemaa ühe regiooni koondis.

Eestile seega VIII koht turniirilt. Kokku peeti kuus mängu, ainus võit saadi Bulgaaria üle 3:0. Kaks mängu viigistati.

Eesti tänane koosseis oli: Mari-Ann Ploompuu, Maria Orav, Ketlin Saar, Laura-Liis Tamm, Saron Läänmäe, Anett Vilipuu, Rahel Repkin (63. Elizaveta Rutkovskaja), Siret Räämet (53. Annaliis Strigin), Grenelin Herlis Raud, Anette Rõõmussaar (71. Alina Fitissova), Lisette Tammik.