13

03.2015

15:24

Neidude koondis kaotas Kuban Springil Slovakkiale 0:2

Täna jätkus Venemaal toimuv Kuban Springi turniir veerandfinaalidega. Eesti neidude koondis kohtus Slovakkiaga.

Mängu 39. minutil asus Slovakkia Michael Motovska penaltist juhtima ja võitiski poolaja 1:0. 42. minutil asus Slovakkia Maria Mikolajova löögist juba 2:0 juhtima. Nii mäng lõppeski. Lisaks Slovakkiale pääsesid poolfinaali Rumeenia, Venemaa ja Israel.

Eesti jätkab mängudega 5.-8. kohani koos Poola, Krasnodari ja Venemaa U-17 koondisega.

Eesti eest mängisid: Maarja Virula, Maria Orav, Ketlin Saar, Jessika Uleksin (65. Anett Kadastu), Saron Läänmäe, Annaliis Strigin (76. Anette Rõõmussaar), Anett Vilipuu, Siret Räämet (58. Laura-Liis Tamm), Elizaveta Rutkovskaja (76. Arina Kopatš), Grenelin Herlis Raud (58. Alina Fitissova), Lisette Tammik (76. Rahel Repkin).

Eesti teenis C-alagrupis kolmest mängust neli punkti. Slovakkia kuulus aga kolmeliikmelisse alagruppi ning teenis kahest mängust kokku kolm punkti.

Naiskonnad kohtusid mullusel Kuban Springil kahel korral ning siis jäid mõlemal korral peale eestlannad.