05

05.2015

10:31

Neidude U-17 koondis lõpetas 0:1 kaotusega Leedule

Eesti neidude U-17 koondis pidas täna Valgevenes toimunud UEFA Arenguturniiril viimase mängu, kohtudes Leeduga. Kuigi Eesti ründas peaaegu terve mängu jooksul, tuli siiski 0:1 kaotusega leppida.

Esimese poolaja viimasel minutil oli täpne Paulina Potapova ja sellest piisas Leedule 1:0 võiduks.

Eesti tänane koosseis: 1-Johanna Kesküla (41. 12-Reti Talts), 2-Mariana Kees, 5-Sabina Ahmedova (41. 16-Grete Daut), 6-Kristin Kukli, 7-Mari-Liis Lillemäe (65. 17-Inger Fridolin), 8-Laada Tereštšenkova, 9-Renate-Ly Mehevets, 10-Liisi Anete Mark, 11-Anastasia Ivanova, 14-Ariina Mürkhain (55. 19-Renita Roopalu), 18-Darja Kurjanovitš (55. 13-Hanna-Lisa Kuslap).
Varus: 12-Reti Talts, 3-Siret Räämet, 13-Hanna-Lisa Kuslap, 15-Valeria Andrejeva, 16-Grete Daut, 17-Inger Fridolin, 19-Renita Roopalu, 20-Reti Mänd.

Pühapäeval saadi mäletavasti 2:0 võit Armeenia üle. Eelmine sama vanuseklassi koondise võit pärines 2013. aastast, kui Balti turniiril Lätit 1:0 võideti.

Turniiri kõigi mängude otseülekandeid näeb SIIT. Koondisesse kuulusid mängijad sünniaastaga 1999 ja nooremad.

Foto

Eesti mängude ajakava:
Laupäev, 2. mai kell 11:00 Valgevene - Eesti 1:0
Pühapäev, 3. mai kell 18:00 Eesti - Armeenia 2:0
Teisipäev, 5. mai kell 10:00 Leedu - Eesti 1:0

Neidude U-17 koondis:

Väravavahid
1-Johanna Kesküla (24.09.1999) - Tallinna FC Flora
12-Reti Talts (07.05.2000) - SK Suure-Jaani United

Kaitsjad
2-Mariana Kees (22.06.2000) - Põltsamaa SK Motiiv
3-Siret Räämet (31.12.1999) - Tallinna FC Flora
5-Sabina Ahmedova (24.04.1999) - JK Tallinna Kalev
18-Darja Kurjanovitš (30.05.2000) - Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
6-Kristin Kukli (09.06.1999) - Põlva FC Lootos
7-Mari-Liis Lillemäe (01.09.2000) - SK Suure-Jaani United
8-Laada Tereštšenkova (05.06.1999) - TJK Legion
9-Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) - Põlva FC Lootos
10-Liisi Anete Mark (10.01.1999) - Põlva FC Lootos
11-Anastasia Ivanova (05.03.1999) - Tartu FC Santos
13-Hanna-Lisa Kuslap (23.06.1999) - Saku Sporting
14-Ariina Mürkhain (22.06.1999) - Tallinna FC Flora
15-Valeria Andrejeva (26.01.1999) - Tallinna FC Levadia
16-Grete Daut (04.01.2000) - Saku Sporting
17-Inger Fridolin (11.03.1999) - Tallinna FC Flora
19-Renita Roopalu (03.06.2000) - Tartu SK 10 Premium
20-Reti Mänd (24.12.1999) - Tartu JK Tammeka

Treenerid: Katrin Kaarna, Kaidi Jekimova, Keith Boanas
Füsioterapeut: Siret Kalbus
Arst: Pii Müller

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla