13

05.2016

11:00

Neidude U17 kaotas penaltiseerias Fääri Saartele

Tüdrukute U17 koondis pidas täna Lätis UEFA sõprusturniiril oma viimase kohtumise, kui vastamisi mindi Fääri Saarte koondisega. Mäng lõppes 0:0 viigiga

Kohtumine algas kell 11:00. Mängu otseülekannet sai jälgida SIIT.

Vastastel oli mitmeid häid võimalusi. 19. minutil jõudis Fääri Saarte koondise ründaja väravavahiga üks ühele, kuid Reti Talts suutis teda nii palju takistada, et ründaja pealelöök ebaõnnestus ning veeres üle küljejoone. 41. minutil leidsid Fääri Saared ennast taaskord üks ühele olukorrast, kuid eestlannade õnneks läks löök napilt väravast mööda. 42. minutil teenisid Fääri Saared vabalöögi Eesti karistusalast, kuid see löök lendas kõrgelt üle värava.

Teist poolaega alustas Eesti kindlamalt ning 70. minutil suutis Mari-Liis Lillemäe palli ka Fääri Saarte võrku saata, kuid kahjuks fikseeriti selles olukorras suluseis. Järgnevatel minutitel oli Eesti surve tugev ja vastaste värava all tekitati mitmeid ohtlikke olukordi, kuid kahjuks tabamuseni ei jõutud. Mängu normaalaeg lõppes seega 0:0 viigiga, millele järgnes penaltiseeria.

Fääri Saarte neli esimest lööjat olid resultatiivsed. Eesti poolelt said penalteid lüüa kolm mängijat, paraku eksisid nii Grete Daut kui ka Karolina Perv oma löökidel. Ainsana suutis oma löögi realiseerida Eliisabet Pedak. Seega tuli penaltiseerias tunnistada vastaste 4:1 paremust.

Eesti koosseis: Reti Talts, Alika Malešina (58. Jaanika Piibar), Riin Satsi (53. Karolina Perv), Cristina Kivisik, Mari-Liis Lillemäe, Renita Roopalu (41. Karmen Konnapere), Annabel Jäär (41. Kristiina Aria), Luisa Klaar (41. Astrid Erik), Mariana Kees, Grete Daut, Triin Satsi (53. Eliisabet Pedak)

Varus: Evelyn Šilina, Eliisabet Pedak, Astrid Erik, Kristiina Aria, Karolina Perv, Jaanika Piibar, Gerda Johanna Leichter, Chrystal King, Karmen Konnapere