08

10.2018

18:15

Neidude U19 koondis lõpetas valikturniiri kaotusega Kosovole

Eesti naiste U19 koondis lõpetas Põhja-Iirimaal toimunud EM-valikturniiri 1:5 allajäämisega Kosovole. Neidude koondisel turniiril punktiarvet avada ei õnnestunud.

Eesti jäi 12. minutil kaotusseisu, kui Kosovo viis juhtima Flaka Aslanaj, kuid kuus minutit hiljem olid tablool viiginumbrid, kui meie ridades oli täpne Riin Satsi.

Kuus minutit hiljem suutis Kosovo meie omaväravast oma eduseisu taastada ning poolajavileks oli seis 3:1, kui 42. minutil kahekordistas vastase eduseisu Fleta Musaj.

66. minutil lõi Aslanaj oma päeva teise tabamuse ja 76. minutil vormistas lõppskoori Kaltrina Biqkaj.

Tänases teises mängus alistas Saksamaa 7:0 Põhja-Iirimaa naiskonna.

Saksamaa võitis alagrupi täiseduga, teise koha saavutas nelja punktiga Põhja-Iirimaa (väravate vahe -1). Kosovo leppis sama punktisummaga kolmanda kohaga (väravate vahe -2). Avavoorus Põhja-Iirimaale 1:7 kaotanud ja seejärel Saksamaa 0:21 paremust tunnistanud Eestil jäi punktiarve avamata.