24

10.2018

21:07

Noormeeste U17 koondis alustas EM-valikturniiri suure kaotusega Venemaale

Eesti noormeeste U17 koondis pidas täna esimese EM-valikmängu. Eestlased pidid vastu võtma 0:6 kaotuse Venemaalt.

Kohtumise avapoolajal jäid väravad löömata, kuid teisel poolajal lõi Venemaa kuus vastuseta väravat. 46. minutil viis Nikita Kotin venelased juhtima ning 58. minutil sai oma õhtu esimese tabamuse kirja Kiril Schetinin. Egor Shapovalov viis Venemaa 62. minutil juhtima 3:0 ning mängu lõpp kuulus Schetininile – esmalt viis ta 76. minutil penaltist vastase nelja väravaga juhtima ning sama noormees sai tabamused veel kirja 87. ja 90. minutil.

Mängu protokoll on nähtav siit.

Laupäeval on Eesti koondise vastaseks võõrustaja Taani (meie aja järgi kell 19.00) ning turniir lõpeb teisipäeval, 30. oktoobril Vildbjergis Gruusia vastu (kell 14.00).