18

05.2010

15:29

Poola vastu ette läinud U-18 koondis kaotas 3:5

Eesti U-18 jalgpallikoondis läks tänases sõprusmängus Poola eakaaslaste vastu võõrsil 1:0 juhtima, kuid kaotas lõpuks 3:5.

Dmitri Knjazev viis Eesti 2. minutil penaltist ette, kuid vastased vastasid sellele 9., 12. ja 16. minutil. Seitse minutit enne poolajavilet suutis Karl-Eerik Luigend Eesti kasuks ühe tagasi lüüa, tasandades skoori 2:3-le.

Vastased alustasid teist poolaega teravamalt ning lõid 43. minutil seisuks 2:4. Knjazev tõi Eesti 60. minutil 3:4-le, kuid 77. minutil lõid võõrustajad veel ühe palli Karli Küti selja taha.

“Kui laseme omale viis lüüa, siis ei ole võimalik võita,” lausus peatreener Aivar Lillevere. “Mängisime üsnagi eksperimentaalse koosseisuga ning kaiteses olid mehed, kellel veel koondise kogemust ei ole. Samas rünnakul olime tublid, sest Poola sugusele vastasele kolm lüüa on tubli saavutus.”

Nädala teise kohtumise Poola U-18 koondisega peab Eesti neljapäeval kell 11.30 Niechorzes kohaliku aja järgi.

Sõprusmäng 18. mail kell 13.00; mänguaeg 2x40 minutit
POOLA U-18 – EESTI U-18 5:3 (3:2)