01

09.2017

20:46

Eesti U21 koondis oli Kadrioru staadionil toimunud EM-valikmängus lähedal viigile tugeva Slovakkia vastu, ent 89. minuti tabamus andis külalistele 2:1 võidu.

Avapoolaeg oli Eesti noortekoondise jaoks raske ja 14. minutil viis Poola kõrgliigas Sergei Zenjoviga samas klubis Krakowi Cracovias leiba teeniv Michal Sipľak Slovakkia 1:0 juhtima. Mitmel juhul päästis koduvõistkonna halvimast hingestatud tegutsemine kaitses.

Teisel kolmveerandtunnil Slovakkia surve jätkus, kuid järk-järgult sai Eesti mängu paremini sisse. 83. minutil õnnestus Markus Poomil oma debüüdil U21 rivistuses värav lüüa ja seis viigistada. Paraku jäi sellest väheks, sest 89. minutil maandus karistuslöögijärgses olukorras pall Andreas Vaikla kaitstavas väravas.

Järgmine mäng on Eesti U21 koondisel juba teisipäeval, 5. septembril kell 20.15 A. Le Coq Arenal, kus vastaseks on Hispaania.