08

09.2014

11:00

Rannajalgpallikoondis kaotas Šveitsile 3:4

Rannajalgpalli MM-valikturniiril Itaalias Jesolos mängis Eesti rahvuskoondis eile alagrupiturniiri teise mängu Šveitsi koondise vastu ja vastu tuli võtta napp 3:4 kaotus, kirjutab rannajalgpall.ee.

Mäng algas Eesti mitme pealelöögiga, millele Šveits vastas paari ohtliku momendiga. Eesti läks Kristian Marmori väravast kohtumist 1:0 juhtima, kuid avakolmandiku lõpus viigistas seisu Šveitsi koondise kapten Mo. Teisel kolmandikul läksid šveitlased juhtima, kuid viigi seadis jalule taas Marmor.

Šveits läks kolmandal kolmandikul taas kohtumist juhtima, kuid Noel Ott lõi viigivärava. Šveits lõi võiduvärava mängu viimasel minutil.

Eestil on jätkuvalt võimalus alagrupist edasi saada, kui teisipäeval suudetakse Slovakkiat suureskooriliselt võita.