08

09.2019

15:43

Rannajalgpallikoondis lõi seitse ja saavutas 7. koha

Eesti rannajalgpallikoondise jaoks lõppes Portugalis toimunud Euroliiga superfinaal võiduga B-divisjoni kohamängus, kui täna alistati Gruusia 7:1 ja saavutati seitsmes koht.

Eesti võitis avakolmandiku tänu vastase omaväravale ja meie tabamustele 3:0. Teisel kolmandikul väravaid ei löödud ning viimasel kolmandikul haaras Eesti seitsmeväravalise eduseisu. Kohtumise lõpus suutis Gruusia teha lõppseisuks 1:7.

Lisaks vastaste omaväravatele tegid meie ridades täna skoori Sander Lepik (2), Rasmus Munskind, Erol Kigaste ja Ervin Stüf.

Eesti suutis sel turniiril alistada alagrupifaasis lisaajal Aserbaidžaani, kes suutis lõpuks meie alagrupi võitja ja mängib täna B-divisjoni finaalis, et säilitada koht A-divisjonis. Alagrupis jäädi sellegipoolest neljandaks, sest tunnistati Tšehhi ja Rumeenia paremust.