28

05.2016

20:00

Roosnupu värav aitas Eesti U21 koondise Leedu vastu 1:1 viigini

Täna algas Leedus Klaipedas U21 koondiste Balti turniir, kui Leedu – Eesti kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Võimalustevaesel avapoolajal oli parim šanss turniiri väravatearve avada leedukatel, kuid meie puurilukk Matvei Igonen oli ülesannete kõrgusel.

Skoori avas 57. minutil siiski Leedu, kui täpne oli Donatas Šegžda, kes oli vahetusest mängu sekkunud avapoolaja lõpus. Leedu eduseis kestis 22 minutit, sest 79. minutil lõi Eesti ridades kohtumise viigivärava hiljuti oma 19. sünnipäeva tähistanud Mark Oliver Roosnupp.

U21 koondiste Balti turniiri kohtumine Läti – Leedu toimub 31. mail Lätis, turniir kulmineerub 3. juunil Eesti – Läti matšiga Vändra staadionil.

Tänase mängu protokolli leiab SIIT. U21 koondise peatreeneri Martin Reimi mängujärgseid kommentaare saab lugeda Õhtulehest.