27

11.2015

17:03

Saalijalgpallikoondis alistas põnevusmängus Leedu 5:4

Reedel algas Kiili spordihoones saalijalgpallikoondiste Balti turniir. Turniiri avamängus kohtusid Läti ja Soome, Läti võitis küll poolaja 2:1, kuid lõppseisuks fikseeriti siiski viik 3:3.

Teises mängus kohtus Eesti Leeduga. Teise poolaja alguses asus Eesti 2:0 juhtima, kuid lasi siis ühe minutiga Leedu järele. Uuesti asus Eesti kaheväravalisse eduseisu, kuid taaskord tuli kiirelt 4:4 viik, aga 13 sekundit enne lõppu viis Vladislav Tšurilkin Eesti jällegi ja seekord juba lõplikult juhtima 5:4!

Tänaseid kohtumisi saab siit ka järelvaadata.

Mängude ajakava:
Reede, 27. november kell 17:45 Läti - Soome 3:3 (2:1)
Reede, 27. november kell 20:00 Eesti - Leedu 5:4 (1:0)
Laupäev, 28. november kell 15:30 Soome - Leedu
Laupäev, 28. november kell 18:00 Eesti - Läti
Pühapäev, 29. november kell 15:30 Läti - Leedu
Pühapäev, 29. november kell 18:00 Eesti - Soome

Läti ja Soome  3:3 (2:1)

Väravad: 12:17, 33:34 Maksims Seņs, 19:52 Andrejs Aleksejevs - 5:45 Joni Pakola, 22:27 Juhana Jyrkiäinen, 26:53 Mikko Kytölä
Hoiatused: 30:00 Maksims Seņs, 31:00 Igors Dacko

Läti algkoosseis: 1-Aigars Bondars, 4-Maksims Seņs, 2-Konstantins Zabarovskis, 8-Igors Dacko, 3-Andrejs Aleksejevs.
Jooksvalt sekkusid: 12-Kaspars Nerets, 13-Vjačeslavs Vansovičs, 14-Jurijs Arhipovs-Prokofjevs, 7-Jānis Pastars, 10-Artūrs Kulešovs, 11-Aleksandrs Kulešovs, 9-Vladimirs Terens, 5-Aleksejs Lavrenovs, 6-Sergejs Nagibins.

Soome algkoosseis: 1-Juha-Matti Savolainen, 2-Panu Autio, 6-Jukka Kytölä, 9-Mikko Kytölä, 10-Miika Hosio.
Jooksvalt sekkusid: 12-Antti Koivumäki, 3-Sergei Korsunov, 4-Juhana Jyrkiäinen, 5-Juha-Pekka Torvinen, 7-Joni Pakola, 8-Rami Tirkkonen, 11-Jarmo Junno, 13-Jani Korpela, 14-Antti Teittinen.

Pealtvaatajaid: 56
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Edgardas Bucinskas (Leedu), Jagnar Jakobson, Ainar Kuusk

Eesti - Leedu 5:4 (1:0)

Väravad: 19:35 Robert Veskimäe, 24:06 Kristjan Paapsi, 29:35 Jevgeni Merkurjev, 30:04 Rasmus Munskind, 39:47 Vladislav Tšurilkin - 27:29 Arsenij Buinickij, 28:06. ov. Maksim Aleksejev, 32:37 Justinas Zagurskas, 33.40 Ramūnas Radavičius

Hoiatus: 36:38 Jurij Jeremejev

Eesti algkoosseis: 1-Mark Boskin, 4-Sergei Kostin, 8-Jevgeni Merkurjev, 9-Vladislav Tšurilkin, 10-Maksim Aleksejev.
Jooksvalt sekkuvad: 12-Madis Rajando, 2-Igor Ivanov, 3-Aleksandr Starodub, 5-Martin Taska, 6-Kristjan Paapsi, 7-Robert Veskimäe, 11-Rasmus Munskind, 13-Stanislav Bõstrov, 16-Edwin Stüf.

Leedu algkoosseis: 16-Mindaugas Labuckas, 9-Justinas Zagurskas, 7-Pavelas Smolkovas, 10-Jurij Jeremejev, 11-Arsenij Buinickij.
Jooksvalt sekkuvad: 1-Armandas Indrašius, 2-Rolandas Leščius, 3-Ramūnas Radavičius, 13-Deividas Stradalovas, 14-Evaldas Kugys, 8-Paulius Sakalis, 4-Mindaugas Zlatkus, 6-Mantas Babušis, 5-Martin Moroz.

Pealtvaatajaid: 187
Kohtunikud: Olli Niemelä (Soome), Kirill Naishouler (Soome), Ingus Purinš (Läti), Kaspars Kivilišs (Läti)