06

12.2017

18:59

Saalijalgpallikoondis jäi 2:3 alla Lätile

Eesti saalijalgpallikoondis andis täna Balti turniiril lahingu tugevale Läti koondisele, kuid pidi pärast 1:1 lõppenud avapoolaega tunnistama lõunanaabrite 2:3 paremust.

Leedus Šiaulais toimunud mängu läks Läti Arturs Jerofejevsi väravast 16. minutil juhtima, kuid Erik Grigorjev suutis avapoolaja viimasel minutil tabloole viigiseisu tuua.

Jerofejevs viis Läti 22. minutil uuesti juhtima ning lõunanaabrite eduseis kahekordistus pärast kapteni Andrejs Aleksejevs tabamust 28. minutil. Andrei Antonov tõi küll 34. minutil Eesti ühe värava kaugusele, kuid kohtumine lõppes siiski lätlaste üheväravalise paremusega.

Eesti viigistas eilses avamängus 2:2 Leeduga ning turniir lõpetati ühe punkti ning väravate vahega 4:5. Turniiri lõplik paremusjärjestus selgub homme – Läti võidu või viigi korral võidab turniiri taaskord Läti, Leedu võidu korral jääb karikas võõrustajatele. Läti võidu korral on Eestil võimalus ka turniir lõpetada teise kohaga (kui Leedu kaotab 0:1, 1:2 või vähemalt kahe väravaga).