14

01.2015

15:30

Saalijalgpallurid kaotasid Gruusiale 3:6

Eesti saalijalgpallikoondis alustas Kaunases toimuvat Euroopa meistrivõistluste eelringi turniiri, kus kohtuti Gruusiaga, vastasteks on veel ka Leedu ja Šveits. Edasi järgmisesse ringi pääseb vaid alagrupi võitja.

Gruusia alustas mängu maruliselt, asudes juba kahe minutiga 2:0 juhtima. Eesti hakkas vastumängu pakkuma alles pärast 0:3 taha jäämist. Poolajavileks oli kaotusseis aga juba neljaväravaline.

Teisel poolaeg oli siiski võrdsem, Maksim Aleksejev, Martin Taska ja Kristjan Paapsi lõid ka Eesti kasuks väravaid ja kuigi Eesti kaotas mängu 3:6, siis väikese lohutusena võitsime teise poolaja 3:2. Teises mängus kaotas Leedu Šveitsile 3:5.

Neljapäeval kell 20:00 kohtub Eesti Leeduga. Tänast mängu näeb ka uuesti SIIT.

Saalijalgpalli valikmäng

14. jaanuaril kell 17:30 S.Darius & S.Girenas Sport Center (Kaunas, Leedu)
GRUUSIA - EESTI   6:3 (4:0)
Väravad: 1. Ronald Da Silva, 2., 7. Aleksandr Dzabiradze, 17. Giorgi Tikurishvili, 37., 40. Archil Sebiskveradze - 26. Maksim Aleksejev, 38. Martin Taska, 40. Kristjan Paapsi
Hoiatused: -

Gruusia: 12-Tornike Bukia, 3-Aleksandr Dzabiradze, 17-Giorgi Altunashvili, 15-Ronald Da Silva, 20-Giorgi Tikurishvili.
Vahetusest sekkusid: 1-David Kefashvili, 4-Shota Chanukvadze, 5-Zurab Lukava, 8-Levan Kobaidze, 9-Irakli Todua, 10-Archil Sebiskveradze, 11-Kakhaber Maisaia, 13-David Bobokhidze, 14-Vakhtangi Jvarashvili.

Eesti: 12-Madis Rajando, 4-Sergei Kostin, 5-Anton Smetanin, 3-Vladislav Tšurilkin, 8-Stanislav Bõstrov.
Vahetusest sekkusid: 1-Nikolai Pulkkinen,7-Pavel Rubel, 16-Martin Taska, 6-Kristjan Paapsi, 11-Aleksandr Starodub, 2-Andrei Antonov, 9-Sergei Aleksandrov,10-Maksim Aleksejev.

Kohtunikud: Gavin Sartain (Inglismaa), Vyacheslav Daragan (Ukraina), Septimiu Burtescu (Rumeenia)

Eesti mängude graafik:
14. jaanuar 17:30 Gruusia - Eesti, S.Darius & S.Girenas Sport Center (Kaunas, Leedu)
15. jaanuar 20:00 Leedu - Eesti, S.Darius & S.Girenas Sport Center (Kaunas, Leedu)
17. jaanuar 17:00 Eesti - Šveits, S.Darius & S.Girenas Sport Center (Kaunas, Leedu)