24

01.2013

16:27

Saalijalgpallurid kaotasid Iisraelile 2:5

Andorras jätkuval saalijalgpalli EM-valikturniiril sai Eesti koondis valusa kaotuse maailma edetabelis üle 50 koha eespool paiknevalt Iisraelilt.

Esimese poolaja võitis Iisrael 1:0, kuid 29. minutiks asus Eesti tänu Avetis Harutjunjani ja Igor Ivanovi tabamustele omakorda 2:1 juhtima. Iisrael jõudis viigini kuus minutit hiljem ning lõi pärast seda veel kaks vastuseta väravat, mis tõi neile lõpuks 5:2 võidu.

Viimases voorus laupäeval kell 17:00 on Eesti vastaseks Rootsi.

Saalijalgpalli EM-valikmäng 24. jaanuaril
kell 18:30 EESTI - IISRAEL  2:5 (0:1)

Väravad: 28. Avetis Harutjunjan, 29. Igor Ivanov - 18., 37. Oz Sabag, 35. Erez Laluz, 37. Adam Cohen, 40. Roy Ovadia
Hoiatused: 25. Lior Cohen, 27. Gideon Sharvit

Eesti: 1-Mark Boskin, 3-Mait Anton, 7-Sten Teino, 15-Roman Minlibajev, 19-Antti Arst.
Vahetusest: 12-Grigori Ošomkov, 2-Janek Remmelgas, 4-Egert Heintare, 8-Ragnar Rump, 9-Andrei Antonov, 10-Avetis Harutjunjan, 11-Nikita Tšernei, 13-Igor Ivanov, 14-Marko Truusalu.

Iisrael: 1-Ehab Abu-Zaher, 2-Gideon Sharvit, 8-Oz Sabag, 10-Avi Kalif, 14-Adam Cohen.
Vahetusest: 12-Shahaf Bar-Zakay, 3-Noam Pick, 4-Golan Kalimi, 5-Lee Goldenberg, 6-Yehuda Zisman, 7-Roy Ovadia, 9-Erez Laluz, 11-Lior Cohen, 13-Tamir Shkolnik.

Peakohtunik: Kreshnik Hakrama (Albaania)
Teine kohtunik: Gerald Bauernfeind (Austria)
Kolmas kohtunik: Elchin Samadli (Aserbaidžaan)