07

01.2015

17:28

Saalikoondis tegi Moldovaga 3:3 viigi

Eesti saalijalgpallikoondis kohtus Tychys (Poola) toimunud sõprusturniiri viimases voorus Moldovaga. Eestil oli seni kirjas kaotused nii Poolalt, kui Makedoonialt, Moldova aga viigistas Makedooniaga ja kaotas Poolale 0:2.

Eesti algkoosseisu kuulusid Mark Boskin, Vladislav Tšurilkin, Sergei Kostin, Anton Smetanin ja Stanislav Bõstrov. Skoori avas 9. minutil Pavel Rubel, kes teenis 10. minutil ka penalti, mille realiseeris Maksim Aleksejev. 13. ja 18. minutil lõid ka vastased värava, kuid 19. minutil viis Maksim Aleksejev 10-meetri penaltist Eesti poolajavileks uuesti 3:2 ette.

Teisel poolajal löödi lisaks vaid üks värav, kui 29. minutil viigistas Moldova seisu 3:3. Rohkem väravaid ei löödud ja Eesti saalijalgpallikoondis saavutas uue peatreeneri Dmitri Skiperski juhendamisel esimese viigilise tulemuse maavõistlusmängudes. Eesti parim oli väravavaht Mark Boskin.

Sõprusturniiriga valmistub koondis 14. jaanuaril Leedus algavaks EM-valikmängudeks, kus meie vastasteks on lisaks koduperemeestele ka Gruusia ning Šveits.