05

08.2016

15:13

Tüdrukute U15 kaotas 1:2 Lätile

Täna jätkus neidude U15 koondise jaoks Balti turniir, kui kell 15:00 algavas mängus kohtuti Läti eakaaslastega. Tüdrukud pidid tunnistama vastaste 2:1 paremust.

Eesti asus kohtumist tänu Valeria Liigi tabamusele 18. minutil küll juhtima, ent lätlannade väravad 26. ja 42. minutil andsid võidu siiski neile. Fääri saared kaotasid täna Leedule 1:3. Leedu on tabelisse kogunud kuus punkti, Eestil ja Lätil on kolm punkti ning Fääri saared pole seni suutnud punktiarvet avada.

Eesti koosseis: 12-Jana Tugo, 4-Sandra Liir (71. Lisette Steinberg), 2-Eva-Maria Niit, 14-Marjana Kuldsaar (41. Kelly Kimsto), 7-Hanna Rästa, 16-Anette Laureen Linnuste (50. Tuuli Tasa), 13-Sonya Zamorskaya (50. Christina Vink), 8-Anna-Liisa Joandi (76. Teisi Toomsalu), 18-Liisa Perm (51. Jennifer Ristimets), 15-Valeria Liik (35. Liisa Merisalu), 5-Matilde Sigijane

Varus veel: 22-Katriin Saulus, 19-Marie Madise