19

02.2018

11:21

Tüdrukute U18 koondis lõi värava, kuid kaotas Leedule

Lumistes ja libedates oludes Riias peetud kohtumises suutis Eesti küll juhtohjad haarata, kuid pidi lõpuks tunnistama Leedu eakaaslaste 4:1 paremust.

Eesti alustas kohtumist hästi ning juba 10. minutil asuti tänu Kadri Reiniku väravale mängu juhtima. Enda seljatagune suudeti puhtana hoida avapoolaja lõpuni ning minimaalses eduseisus mindi vaheajapausile. Teisel poolajal tegi peatreener Richard Barnwell mitmeid vahetusi ning mänguaega jagus kõigile 19 mängijale, kes koondisega kaasas olid.

Paraku sai teisel poolajal hea hoo sisse Leedu koondis, kes suutis lüüa neli vastuseta väravat ja võttis kindla võidu.

Eesti koosseis: Anastasija Zabello (41. Darja Somova), Alika Malešina (41. Marie Saar) , Riin Satsi, Carmen Tiivel, Linette Listmann (41. Kreete Õun), Uljana Filippova (41. Paula Maria Mengel), Triin Satsi (41. Gabriela Kaskmaa), Evelyn Šilina, Kadri Reinik (53. Sofja Levtšenko), Jaanika Piibar (53. Terke Kram), Anastasia Ivanova (41. Daisy Toim).