03

05.2017

18:24

Tüdrukute U19 koondis tunnistas Makedoonia paremust

Eesti neidude U19 koondis pidas täna esimese kohtumise UEFA sõprusturniiril Tallinnas, kui Makedoonia koondisele tuli alla vanduda.

Sportland Arenal peetud kohtumist alustasid aktiivsemalt külalised, kes läksid juhtima 10. minutil. Esmase löögi suutis Eesti väravas seisnud Emma Treiberg küll tõrjuda, kuid tagasi põrkunud palli lõi väravasse Jana Chubrinoska. Eesti suutis enne esimese poolaja lõppu mänguseisu viigistada, kui Grete Daut saatis kena löögiga palli üle vastaste väravavahi tagumisse nurka. Makedoonial oli veel võimalusi värava löömiseks, kuid Treibergi head tõrjed ja suluseis päästis eestlannad kaotusseisu jäämisest.

Teisele kolmveerandtunnile tuli suurema õhinaga peale taaskord Makedoonia koondis, kes kohe teisel minutil suutis mängu juhtima minna. Kuigi eestlannad tekitasid ka ise teravusi vastaste kastis, lendasid löögid napilt raamidest mööda. 77. minutil nõelasid veel külalised, kes vormistasid kohtumise lõppseisuks 3:1.

Mängu protokoll on nähtav siin.

Homme kell 12:00 on kavas Makedoonia ja Läti omavaheline kohtumine ning Eesti koondise viimane mäng toimub reedel, 5. mail kell 15:00, kui Sportland Arenal minnakse vastamisi Läti eakaaslastega.