31

03.2013

09:50

U-17 Eliitringi turniir jõudis lõpule

Saksamal toimunud UEFA U-17 EM Eliitringi turniir jõudis täna lõpule. Esikoha ja edasipääsu eest finaalturniirile mängisid Saksamaa ja Ukraina. Saksamaale piisanuks esikohale tulekuks ka viigist, kuid mängu võitis 1:0 ja finaalturniirile pääses siiski Ukraina.

Eesti ja Bulgaaria kohtumine selgitas aga kolmanda koha saaja. Kahest esimesest mängust oli Bulgaarial 1, Eestil aga 0 punkti. Seega oli Eestile vaja kolmandaks tulemiseks igal juhul mäng võita.

Mäng lõppes aga Eesti 1:4 kaotusega. Mihkel Ainsalu tegi küll 35. minutil 1:1 viigivärava, kuid teisel poolajal lõid bulgaarlased veel kolm väravat juurde.