03

10.2013

15:48

U-17 koondis kaotas Serbiale 1:4

Serbias jätkuval noormeeste U-17 EM-valikturniiril kohtus Eesti täna väljakuperemeeste koondisega. Avavoorust oli Eestil kirjas 1:3 kaotus Kreekale, Serbial aga 6:0 võit Andorra üle.

26. minutil viis Jan Kokla Eesti juhtima, kuid koheselt vastased viigistasid ja teisel poolajal asus Serbia juhtima ning võitis lõpuks 4:1. Samal ajal võitis Kreeka 79. minutil löödud väravast Andorra 1:0.

Pühapäevases viimases voorus kohtuvad kell 16:30 Andorra ja Eesti ning Serbia ja Kreeka.

U-17 EM-valikmäng 3. oktoobril
kell 16:30 EESTI - SERBIA  1:4 (1:1)
Väravad: 26. Jan Kokla - 29. Ivan Šaponjić, 42., 69. Luka Jović, 50. Marko Mijailović
Hoiatused: 29. Jan Kokla - 72. Marko Mijailović, 80.+1. Janko Blagojević
55. minutil lõi Hendrik Nälk penalti mööda

Eesti: 1-Vladislav Tsvetkov, 2-Oskar Berggren, 3-Kert Krusel, 4-Henrik Kummer, 5-Siim Kask, 13-Algis Roog (41. 16-Mattias Käit), 14-Jan Kokla (62. 9-Eduard Golovljov), 6-Hendrik Nälk, 7-Rasmus Tauts, 11-Mark Oliver Roosnupp, 10-Kristjan Prunn (52. 17-Peeter Klein).
Varus: 12-Sten-Marten Vahi, 8-Herol Riiberg, 15-Henri Reinvald, 16-Mattias Käit, 17-Peeter Klein, 18-Randin Rande, 9-Eduard Golovljov.

Serbia: 1-Vanja Milinković-Savić (73. 12-Đorđe Nikolić), 2-Marko Mijailović, 5-Miloš Stojanović, 6-Miloš Zlatković, 13-Mile Šarenac, 4-Lazar Zličić (64. 14-Janko Blagojević), 8-Nemanja Ivanović (41. 16-Stefan Janković), 10-Nemanja Glavčić, 7-Ivan Šaponjić, 9-Luka Jović, 11-Strahinja Karišić.
Varus: 12-Đorđe Nikolić, 3-Dragiša Gudelj, 15-Filip Stanković, 14-Janko Blagojević, 16-Stefan Janković, 17-Bogdan Rangelov, 18-Borko Duronjić.

Peakohtunik: Aleksandrs Anufrijevs (Läti)
Abikohtunikud: Aleksejs Griščenko (Läti), Gareth Eakin (Põhja-Iirimaa)
Neljas kohtunik: Mervyn Smyth (Põhja-Iirimaa)