10

05.2012

17:01

U-19 koondis jäi teises mängus inglastele alla

Eesti 1994. aastal sündinud jalgpallurite U-19 koondis jäi teises kohtumises Inglismaa Kolledžite esindusele alla 0:2.

Kui esimeses mängus sai Eesti 3:2 võidu, siis teistkordselt Sportland Arenal kohtudes lõid inglased samuti 2 väravat - 70. minutil ja penaltist 75. minutil -, kuid Karel Voolaiu hoolealused sedapuhku skoori teha ei suutnud.

Mäng oli kõrge tempoga ja võitluslik. Inglismaa esinduse eest tegid suures osas kaasa varasemalt sealse noortekoondise vaatevälja kuulunud mängijad, kes on välja kasvanud profiklubide akadeemiatest, kuid pole veel Inglismaa kõrgemates liigades pallivate meeskondade vaatevälja jõudnud.

Eesti koosseis: 1-Kristjan Tamme (66. 12-Martti Puolakainen), 2-Mario Laansoo (59. 17-Edgars Butlers), 3-Janar Õunap (59. 14-Kevin Kauber), 4-Ragnar Piir, 5-Kevin Aloe, 6-Tauno Tekko, 7-Gerth Kaas (55. 13-Nikita Koger), 8-Karl-Johan Reitalu (63. 15-Mikk Jürisson), 9-Robert Kirss (59. 18-Sergei Frolov), 10-Roman Sobtšenko (63. 16-Erkki Kubber), 11-Albert Anissimov.
Varus: 12-Martti Puolakainen, 13-Nikita Koger, 14-Kevin Kauber, 15-Mikk Jürisson, 16-Erkki Kubber, 17-Edgars Butlers, 18-Sergei Frolov.

Kuna tegemist oli mitteametliku sõprusmänguga, siis tegi Eesti mängu lõpus veel ka edasi-tagasi vahetusi.

Mängu teenindasid kohtunikud Martin Salong, Veiko Mõtsnik ja Grigori Ošomkov.