05

09.2013

08:19

U-19 koondis kaotas Inglismaale 1:6

Täna kohtusid Kadrioru staadionil Eesti ja Inglismaa U-19 koondised. Külalised jalgpalli sünnimaalt asusid juhtima 11. minutil, kui resultatiivne oli Leo Chambers.

30. minutil suurendas Jordan Ibe Inglismaa edu kahe väravaliseks, kuid peagi lõi Frank Liivak vastuvärava. Inglasi see aga ei heidutanud, James Wilson lõi koheselt 3:1.

Esimese poolaja lõpus sai Bogdan Vaštšuk teise hoiatuse ja teise poolaja mängis Eesti arvulises vähemuses. Inglismaa lõi kolm väravat lisaks ja võitis lõpuks 6:1.

U-19 koondiste maavõistlus Kadrioru staadionil 5. septembril

kell 18:00 EESTI - INGLISMAA  1:6 (1:3)
Väravad: 38. Frank Liivak - 11. Leo Chambers, 30. Jordan Ibe, 39. James Wilson, 64. Carlton Morris, 88., 90.+1. Lewis Baker
Hoiatused: 24., 44. Bogdan Vaštšuk - 67. Carlton Morris
Eemaldamine: 44. Bogdan Vaštšuk

Eesti: 1-Matvei Igonen (78. 12-Kristjan Tamme), 2-Siim Sillaots (74. 13-Märten Kuusk), 3-Sander Lootus, 4-Vladimir Avilov, 5-Kevin Aloe (58. 15-Joseph Saliste), 6-Lauri Välja (69. 16-Svjatoslav Jakovlev), 7-Erik Listmann (66. 18-Kaspar Paur), 8-Rauno Sappinen, 9-Kevin Kauber (64. 17-Marten Saarlas), 10-Bogdan Vaštšuk, 11-Frank Liivak (76. 14-Karl Johann Reitalu).
Varus: 12-Kristjan Tamme, 13-Märten Kuusk, 14-Karl Johann Reitalu, 15-Joseph Saliste, 16-Svjatoslav Jakovlev, 17-Marten Saarlas, 18-Kaspar Paur.

Inglismaa: 1-Mitchel Beeny (46. 13-Luke Coddington), 2-Calum Chambers (46. 12-Josh Ania), 3-Harry Toffolo (58. 16-Jake Cooper), 4-Ben Pearson, 5-Leo Chambers, 6-Isaac Hayden, 7-Jordan Ibe, 8-Ruben Loftus Cheek (58. 18-Lewis Baker), 9-James Wilson (64. 15-Chuba Akpom), 10-Adam Campbell (46. 17-Carlton Morris), 11-Josh Murphy (58. 14-Paul Digby).
Varus: 13-Luke Coddington, 12-Josh Ania, 14-Paul Digby, 15-Chuba Akpom, 16-Jake Cooper, 17-Carlton Morris, 18-Lewis Baker.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.

Ründajad
Kevin Kauber (23.03.1995) - Åbo IFK (FIN)
Frank Liivak (07.07.1996) - S.S.C. Napoli (ITA)

Delegatsiooni juht: Peter Barnes

Pilet mängule maksab 2 eurot. Tasuta sissepääs on LHV Jalgpallikaardi omanikule, Jalgpallihaigla liikmele ja lastele, kes on sündinud 2006. aastal ja hiljem (soodustust tõendav dokument kaasa). Uksed avatakse tund enne algust.