29

08.2014

10:59

U-19 koondis peab kaks maavõistlust Keilas

Eesti U-19 koondis kohtub järgmisel nädalal kahel korral Valgevene eakaaslastega. Noortekoondise esialgses nimekirja on 19 mängijat.

U-19 koondis mängib maavõistlused 4. ja 6. septembril Keila staadionil. Mõlema kohtumise avavile kõlab kell 17:30.

„Hetkel on koondise koosseisus 19 nime, aga see number võib kasvada 22-le, sest U-21 nimekirjas on hetkel Mihkel Ainsalu, Henrik Pürg ja Matvei Igonen,“ ütles noortekoondise peatreener Marko Lelov.

Noortekoondise jaoks on kohtumised teiseks ja kolmandaks maavõistluseks lühekese perioodi jooksul. Koondis kohtus pühapäeval, 24. augustil Katariga ning poolajavileks oli Eesti üheväravalises eduseisus, kuid teisel poolajal lõid külalised kaks vastuseta väravat, viimase neist 90. minutil. Maavõistlustega valmistub Eesti U-19 koondis 7.–12. oktoobrini peetavateks EM-valikmängudeks, kus on vastasteks Horvaatia, Türgi ja Island. Valikturniiri võõrustab Horvaatia.

U-19 koondise maavõistlustele pääseb tasuta LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel, samuti kõik 1996. aastal ja hiljem sündinud ning 1952. aastal ja varem sündinud dokumendi alusel. Pileti hind on 2 eurot.

Mänedžer: Ljubov Lobõševa

*Mängivad juhul, kui ei mahu U-21 koondise valikmängus Bulgaaria vastu (03.09) koosseisu